Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 817 на 2017 рік (54601)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ворожба-Пас. - Фастів-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «817 » Ворожба-Пас. - Фастів-1

періодичність руху поїзда № 817 Ворожба-Пас. - Фастів-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ворожба-Пас. - Фастів-1 817 цілий рік щоденно 6:19

Сезонний графік руху поїзда № «817 » Ворожба-Пас. - Фастів-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 817 » Ворожба-Пас. - Фастів-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «817 » Ворожба-Пас. - Фастів-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ворожба-Пас. 17:22
Бабаківка 17:33 17:34 1 мин
Кошари 17:40 17:41 1 мин
Карпилівка 17:46 17:47 1 мин
Клепали 17:51 17:52 1 мин
Путивль 18:00 18:02 2 мин
Степанівка 18:10 18:11 1 мин
Путейська 18:19 18:20 1 мин
Грузське 18:24 18:25 1 мин
Зафатівка 18:27 18:28 1 мин
Дубінка 18:31 18:32 1 мин
Джигаївка 18:43 18:44 1 мин
Калинівка 18:48 18:49 1 мин
Пост 6 Км(Бахм) 18:52 18:53 1 мин
Залізобетон. 18:57 18:58 1 мин
Конотоп-Пас. 19:04 19:20 16 мин
Бахмач-Пас. 19:43 19:45 2 мин
Бахмач-Київ. 19:49 19:50 1 мин
Плиски 20:10 20:11 1 мин
Крути 20:26 20:27 1 мин
Ніжин 20:43 20:46 3 мин
Носівка 21:02 21:03 1 мин
Бобровиця 21:21 21:22 1 мин
Бровари 21:52 21:53 1 мин
Дарниця 22:06 22:09 3 мин
Видубичі 22:19 22:21 2 мин
Київ-Московськ. 22:24 22:25 1 мин
Північна 22:32 22:35 3 мин
Караваєві Дачі 22:40 22:41 1 мин
Київ-Волинський 22:46 22:52 6 мин
Вишневе 22:59 23:00 1 мин
Боярка 23:08 23:09 1 мин
Фастів-1 23:41

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут