Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 860 на 2017 рік (54550)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Шепетівка-1 - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «860 » Шепетівка-1 - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 860 Шепетівка-1 - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Шепетівка-1 - Київ-Пас. 860 цілий рік щоденно 5:49

Сезонний графік руху поїзда № «860 » Шепетівка-1 - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 860 » Шепетівка-1 - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «860 » Шепетівка-1 - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Шепетівка-1 04:05
Судилкове 04:12 04:13 1 мин
Ватутіне 04:16 04:17 1 мин
Хролин 04:22 04:23 1 мин
Новичі 04:28 04:29 1 мин
Поляни 04:32 04:34 2 мин
Ганнусине 04:38 04:39 1 мин
Полонне 04:44 04:45 1 мин
Понінка 04:49 04:50 1 мин
Блидні 04:55 04:56 1 мин
Миропіль 05:03 05:04 1 мин
Колодяжний 05:08 05:09 1 мин
Печанівка 05:15 05:16 1 мин
Гордіївка 05:20 05:21 1 мин
Разіне 05:27 05:28 1 мин
Довбище 05:34 05:35 1 мин
Чуднів-Волинськ. 05:41 05:42 1 мин
Вакуленчук 05:49 05:50 1 мин
Михайленки 05:53 05:54 1 мин
Рачки 05:58 05:59 1 мин
Демчин 06:03 06:04 1 мин
Мирославка 06:08 06:09 1 мин
Райки 06:12 06:13 1 мин
Бердичів 06:22 06:24 2 мин
Іванківці 06:29 06:30 1 мин
Глухівці 06:35 06:36 1 мин
Каолінова 06:39 06:40 1 мин
Козятин-2 06:46 06:47 1 мин
Залізничний 06:50 06:51 1 мин
Козятин-1 06:57 07:09 12 мин
Чорнорудка 07:29 07:30 1 мин
Бровки 07:41 07:42 1 мин
Попільня 07:55 07:56 1 мин
Кожанка 08:09 08:10 1 мин
Фастів-1 08:27 08:41 14 мин
Васильків-1 09:08 09:09 1 мин
Боярка 09:24 09:25 1 мин
Вишневе 09:35 09:36 1 мин
Київ-Волинський 09:42 09:43 1 мин
Караваєві Дачі 09:47 09:48 1 мин
Київ-Пас. 09:54

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут