Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 828 на 2017 рік (54536)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «828 » Жмеринка-Пас. - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 828 Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. 828 цілий рік щоденно 5:13

Сезонний графік руху поїзда № «828 » Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 828 » Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «828 » Жмеринка-Пас. - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Жмеринка-Пас. 06:05
Тартак 06:12 06:13 1 мин
Браїлів 06:19 06:20 1 мин
Козачівка 06:22 06:23 1 мин
Демидівка 06:26 06:27 1 мин
Могилівка 06:30 06:31 1 мин
Гнівань 06:37 06:38 1 мин
Селищанський 06:41 06:42 1 мин
Яришівка 06:45 06:46 1 мин
Веселка 06:49 06:50 1 мин
Тюшки 06:54 06:55 1 мин
Порпуровський 06:59 07:00 1 мин
Вінниця 07:06 07:14 8 мин
Вінниця-Вант. 07:19 07:20 1 мин
Десенка 07:27 07:28 1 мин
Сосонка 07:33 07:34 1 мин
Сальницький 07:37 07:38 1 мин
Калинівка-1 07:43 07:44 1 мин
Варшиця 07:48 07:49 1 мин
Гулівці 07:53 07:54 1 мин
Голендри 08:05 08:06 1 мин
Миколаївка 08:11 08:12 1 мин
Кордишівка 08:17 08:18 1 мин
Козятин-1 08:28 08:30 2 мин
Білосілля 08:47 08:48 1 мин
Чорнорудка 08:51 08:52 1 мин
Бровки 09:03 09:04 1 мин
Попільня 09:17 09:18 1 мин
Кожанка 09:31 09:32 1 мин
Фастів-1 09:48 09:58 10 мин
Мотовилівка 10:17 10:28 11 мин
Васильків-1 10:37 10:38 1 мин
Боярка 10:50 10:51 1 мин
Вишневе 10:59 11:00 1 мин
Київ-Волинський 11:06 11:07 1 мин
Караваєві Дачі 11:11 11:12 1 мин
Київ-Пас. 11:18

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут