Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 887 на 2017 рік (54517)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Коростень-П-З - Вінниця та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «887 » Коростень-П-З - Вінниця

періодичність руху поїзда № 887 Коростень-П-З - Вінниця на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Коростень-П-З - Вінниця 887 з 11/12/2016 щоденно, крім понеділків 3:49

Сезонний графік руху поїзда № «887 » Коростень-П-З - Вінниця на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 887 » Коростень-П-З - Вінниця планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «887 » Коростень-П-З - Вінниця »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Коростень-П-З 08:20
Нова Борова 08:56 08:58 2 мин
Горбаші 09:20 09:22 2 мин
Житомир 09:42 09:47 5 мин
Кодня 10:11 10:12 1 мин
Бердичів 10:40 10:42 2 мин
Козятин-1 11:09 11:11 2 мин
Калинівка-1 11:47 11:49 2 мин
Вінниця 12:09

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут