Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 772 безпересадковий вагон на 2017 рік (54482)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Хмельницький - Шостка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «772 безпересадковий вагон» Хмельницький - Шостка

періодичність руху поїзда № 772 безпересадковий вагон Хмельницький - Шостка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Хмельницький - Шостка 772 безпересадковий вагон з 11/12/2016 щоденно 10:44

Сезонний графік руху поїзда № «772 безпересадковий вагон» Хмельницький - Шостка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 772 безпересадковий вагон» Хмельницький - Шостка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «772 безпересадковий вагон» Хмельницький - Шостка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Хмельницький 14:25
Деражня 14:52 14:54 2 мин
Жмеринка-Пас. 15:44 15:59 15 мин
Гнівань 16:22 16:24 2 мин
Вінниця 16:41 16:43 2 мин
Калинівка-1 16:59 17:01 2 мин
Козятин-1 17:33 17:35 2 мин
Попільня 18:16 18:18 2 мин
Фастів-1 18:47 18:49 2 мин
Київ-Пас. 19:39 20:58 79 мин
Видубичі 21:08 21:09 1 мин
Дарниця 21:19 21:21 2 мин
Ніжин 22:26 22:28 2 мин
Бахмач-Пас. 23:14 23:32 18 мин
Конотоп-Пас. 23:55 23:57 2 мин
Кролевець 00:34 00:36 2 мин
Терещенська 00:54 00:56 2 мин
Шостка 01:09

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут