Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 778 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) на 2017 рік (53539)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Шостка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «778 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Шостка

періодичність руху поїзда № 778 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) Київ-Пас. - Шостка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Шостка 778 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС) з 11/12/2016 щоденно 4:12

Сезонний графік руху поїзда № «778 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Шостка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 778 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Шостка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «778 (ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС)» Київ-Пас. - Шостка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 13:39
Видубичі 13:50 13:52 2 мин
Дарниця 14:02 14:04 2 мин
Ніжин 15:16 15:18 2 мин
Плиски 15:46 15:48 2 мин
Бахмач-Київ. 16:05 16:07 2 мин
Бахмач-Пас. 16:11 16:13 2 мин
Конотоп-Пас. 16:34 16:36 2 мин
Алтинівка 17:01 17:03 2 мин
Кролевець 17:15 17:17 2 мин
Терещенська 17:36 17:38 2 мин
Шостка 17:51

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут