Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 139 на 2017 рік (53449)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Балин та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «139 » Київ-Пас. - Балин

періодичність руху поїзда № 139 Київ-Пас. - Балин на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Балин 139 з 12/12/2016 по парних, при двох непарних 30,2,4 8:27

Сезонний графік руху поїзда № «139 » Київ-Пас. - Балин на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 139 » Київ-Пас. - Балин планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «139 » Київ-Пас. - Балин »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 21:33
Фастів-1 22:30 22:32 2 мин
Козятин-1 23:43 00:05 -1418 мин
Холонівська 00:56 00:58 2 мин
Уладівка 01:09 01:11 2 мин
Хмільник 01:27 01:29 2 мин
Адампіль 01:54 01:56 2 мин
Пасічний 02:07 02:09 2 мин
Старокостянтинів 2 02:24 02:26 2 мин
Красилів 02:51 02:53 2 мин
Гречани 03:34 03:55 21 мин
Ярмолинці 04:41 04:43 2 мин
Дунаївці 05:04 05:06 2 мин
Балин 05:24 05:26 2 мин

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут