Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 43 на 2017 рік (347)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Івано-Франківськ та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «43 » Київ-Пас. - Івано-Франківськ

періодичність руху поїзда № 43 Київ-Пас. - Івано-Франківськ на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Івано-Франківськ 43 з 11/12/2016 щоденно 10:54

Сезонний графік руху поїзда № «43 » Київ-Пас. - Івано-Франківськ на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 43 » Київ-Пас. - Івано-Франківськ планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «43 » Київ-Пас. - Івано-Франківськ »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 18:50
Святошин 19:12 19:14 2 мин
Коростень-П-З 21:11 21:13 2 мин
Новоград-Волинський 1 22:20 22:22 2 мин
Шепетівка-1 23:15 23:17 2 мин
Кривин 23:50 23:52 2 мин
Броди 01:33 01:35 2 мин
Львів 02:47 03:11 24 мин
Ходорів 04:19 04:21 2 мин
Бурштин 04:56 04:58 2 мин
Галич 05:10 05:12 2 мин
Івано-Франківськ 05:44

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут