Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 712 (ІНТЕРСІТІ+) на 2017 рік (1403)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Костянтинівка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «712 (ІНТЕРСІТІ+)» Київ-Пас. - Костянтинівка

періодичність руху поїзда № 712 (ІНТЕРСІТІ+) Київ-Пас. - Костянтинівка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Костянтинівка 712 (ІНТЕРСІТІ+) з 11/12/2016 щоденно 6:24

Сезонний графік руху поїзда № «712 (ІНТЕРСІТІ+)» Київ-Пас. - Костянтинівка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 712 (ІНТЕРСІТІ+)» Київ-Пас. - Костянтинівка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «712 (ІНТЕРСІТІ+)» Київ-Пас. - Костянтинівка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 06:22
Дарниця 06:37 06:39 2 мин
Миргород 08:33 08:34 1 мин
Полтава-Київська 09:24 09:26 2 мин
Лозова-Пас. 11:17 11:19 2 мин
Краматорськ 12:24 12:26 2 мин
Дружківка 12:34 12:35 1 мин
Костянтинівка 12:46

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут