Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 104 на 2017 рік (55523)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Маріуполь - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «104 » Маріуполь - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 104 Маріуполь - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Маріуполь - Київ-Пас. 104 18,20/04/2017 17:33

Сезонний графік руху поїзда № «104 » Маріуполь - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 104 » Маріуполь - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «104 » Маріуполь - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Маріуполь 13:45
Волноваха-Пас. 15:28 15:48 20 мин
Комиш-Зоря 18:04 18:06 2 мин
Федорівка 20:20 20:42 22 мин
Запоріжжя-1 21:52 21:57 5 мин
Синельникове-1 22:51 22:53 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 23:39 23:57 18 мин
Олександрія 02:58 03:00 2 мин
Ім.Т. Шевченка 04:49 04:52 3 мин
Київ-Пас. 07:18

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут