Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 134 на 2017 рік (55503)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Миколаїв Пас. - Івано-Франківськ та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «134 » Миколаїв Пас. - Івано-Франківськ

періодичність руху поїзда № 134 Миколаїв Пас. - Івано-Франківськ на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Миколаїв Пас. - Івано-Франківськ 134 10,13,17,19,22,25,28/04/2017 25:16

Сезонний графік руху поїзда № «134 » Миколаїв Пас. - Івано-Франківськ на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 134 » Миколаїв Пас. - Івано-Франківськ планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «134 » Миколаїв Пас. - Івано-Франківськ »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Миколаїв Пас. 12:09
Херсон 13:24 13:34 10 мин
Снігурівка 14:22 14:24 2 мин
Біла Криниця 15:27 15:33 6 мин
Високопілля 16:27 16:29 2 мин
Апостолове 17:07 17:29 22 мин
Кривий Ріг-Головний 18:08 18:18 10 мин
Долинська 20:08 20:12 4 мин
Ім.Т. Шевченка 23:00 23:20 20 мин
Миронівка 00:43 00:45 2 мин
Козятин-1 03:33 03:56 23 мин
Бердичів 04:23 04:25 2 мин
Полонне 05:42 05:44 2 мин
Шепетівка-1 06:20 06:22 2 мин
Славута-1 06:44 06:46 2 мин
Кривин 07:00 07:02 2 мин
Здолбунів-Пас. 07:42 08:02 20 мин
Дубно 08:38 08:40 2 мин
Радивилів 09:14 09:16 2 мин
Броди 09:26 09:28 2 мин
Львів 10:43 11:05 22 мин
Івано-Франківськ 13:25

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут