Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 231 на 2017 рік (55463)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Івано-Франківськ - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «231 » Івано-Франківськ - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний

періодичність руху поїзда № 231 Івано-Франківськ - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Івано-Франківськ - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 231 26/03, 15,17/04/2017 19:39

Сезонний графік руху поїзда № «231 » Івано-Франківськ - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 231 » Івано-Франківськ - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «231 » Івано-Франківськ - ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:21 16:23 2 мин
Ходорів 17:05 17:08 3 мин
Львів 18:33 18:53 20 мин
Броди 20:16 20:20 4 мин
Радивилів 20:30 20:33 3 мин
Дубно 21:11 21:15 4 мин
Здолбунів-Пас. 21:55 22:20 25 мин
Кривин 23:00 23:02 2 мин
Славута-1 23:15 23:17 2 мин
Шепетівка-1 23:39 23:46 7 мин
Полонне 00:15 00:17 2 мин
Бердичів 01:22 01:24 2 мин
Козятин-1 01:50 02:20 30 мин
Миронівка 04:51 04:53 2 мин
Ім.Т. Шевченка 06:15 06:30 15 мин
Олександрія 08:23 08:25 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 11:21

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут