Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 203 на 2017 рік (55461)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ужгород - Жмеринка-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «203 » Ужгород - Жмеринка-Пас.

періодичність руху поїзда № 203 Ужгород - Жмеринка-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ужгород - Жмеринка-Пас. 203 14,15/04/2017 12:22

Сезонний графік руху поїзда № «203 » Ужгород - Жмеринка-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 203 » Ужгород - Жмеринка-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «203 » Ужгород - Жмеринка-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ужгород 13:05
Батьово-Пас. 14:01 14:05 4 мин
Мукачеве 14:43 14:48 5 мин
Карпати 15:05 15:06 1 мин
Свалява 15:16 15:18 2 мин
Воловець 15:51 16:01 10 мин
Лавочне 16:38 16:48 10 мин
Славське 17:02 17:05 3 мин
Сколе 17:38 17:41 3 мин
Стрий 18:18 18:23 5 мин
Львів 19:35 19:55 20 мин
Тернопіль-Пас. 21:50 21:54 4 мин
Підволочиськ 22:42 22:44 2 мин
Хмельницький 23:45 23:59 14 мин
Жмеринка-Пас. 01:27

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут