Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 120 на 2017 рік (55452)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Запоріжжя-1 - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «120 » Запоріжжя-1 - Львів

періодичність руху поїзда № 120 Запоріжжя-1 - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Запоріжжя-1 - Львів 120 8-13/04/2017 щоденно 24:07

Сезонний графік руху поїзда № «120 » Запоріжжя-1 - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 120 » Запоріжжя-1 - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «120 » Запоріжжя-1 - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Запоріжжя-1 12:20
Дніпробуд-2 12:59 13:01 2 мин
Мирова 13:35 13:40 5 мин
Марганець 14:00 14:06 6 мин
Нікополь 14:35 14:50 15 мин
Чортомлик 15:20 15:25 5 мин
Апостолове 16:09 16:14 5 мин
Кривий Ріг-Головний 16:57 17:57 60 мин
Рокувата 18:45 18:50 5 мин
Щаслива 20:54 20:56 2 мин
Олександрія 21:21 21:23 2 мин
Користівка 21:34 21:36 2 мин
Чорнолісська 22:23 22:25 2 мин
Фундукліївка 22:56 22:58 2 мин
Ім.Т. Шевченка 23:37 23:52 15 мин
Цвіткове 00:19 00:21 2 мин
Городище 00:36 00:38 2 мин
Миронівка 01:25 01:27 2 мин
Біла Церква 02:19 02:21 2 мин
Козятин-1 04:03 04:18 15 мин
Вінниця 05:16 05:21 5 мин
Жмеринка-Пас. 06:10 06:30 20 мин
Комарівці 07:13 07:15 2 мин
Деражня 07:31 07:33 2 мин
Хмельницький 08:01 08:05 4 мин
Волочиськ 09:03 09:05 2 мин
Підволочиськ 09:13 09:15 2 мин
Тернопіль-Пас. 10:02 10:17 15 мин
Злочів 11:15 11:19 4 мин
Красне 11:44 11:46 2 мин
Львів 12:27

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут