Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 73 на 2017 рік (55402)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Москва Київська (Російська Федерація) - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «73 » Москва Київська (Російська Федерація) - Львів

періодичність руху поїзда № 73 Москва Київська (Російська Федерація) - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Москва Київська (Російська Федерація) - Львів 73 27,29/03, 1/04/2017 23:47

Сезонний графік руху поїзда № «73 » Москва Київська (Російська Федерація) - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 73 » Москва Київська (Російська Федерація) - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «73 » Москва Київська (Російська Федерація) - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Москва Київська (Російська Федерація) 15:58
Брянськ-Орловськ (Російська Федерація) 21:17 22:07 50 мин
Хутір Михайлівський 00:05 00:45 40 мин
Терещенська 01:20 01:22 2 мин
Кролевець 01:41 01:43 2 мин
Конотоп-Пас. 02:16 02:31 15 мин
Бахмач-Пас. 02:54 02:56 2 мин
Ніжин 03:47 03:49 2 мин
Київ-Пас. 05:15 05:44 29 мин
Козятин-1 07:40 08:14 34 мин
Вінниця 09:14 09:33 19 мин
Деражня 11:01 11:03 2 мин
Хмельницький 11:30 11:45 15 мин
Волочиськ 12:38 12:40 2 мин
Підволочиськ 12:49 12:51 2 мин
Тернопіль-Пас. 13:34 13:39 5 мин
Злочів 14:37 14:39 2 мин
Красне 15:05 15:07 2 мин
Львів 15:45

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут