Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 143 на 2017 рік (55396)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «143 » Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 143 Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 143 з 11/04/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 29:38

Сезонний графік руху поїзда № «143 » Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 143 » Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «143 » Харків-Пас. - Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 06:42
Люботин 07:22 07:34 12 мин
Богодухів 08:25 08:27 2 мин
Смородине 09:24 09:27 3 мин
Суми 10:25 10:45 20 мин
Білопілля 11:29 11:31 2 мин
Ворожба-Пас. 11:40 12:00 20 мин
Путивль 12:32 12:34 2 мин
Конотоп-Пас. 13:17 13:32 15 мин
Бахмач-Пас. 13:56 13:58 2 мин
Ніжин 14:55 16:08 73 мин
Чернігів 17:11 17:37 26 мин
Терюха (Білорусь) 19:10 19:45 35 мин
Гомель-Пас. (Білорусь) 20:14 20:39 25 мин
Буда-Кошелівська (Білорусь) 21:22 21:24 2 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 21:56 22:10 14 мин
Рогачєв (Білорусь) 22:36 22:37 1 мин
Бихов (Білорусь) 23:12 23:14 2 мин
Могилів 1 (Білорусь) 23:59 00:49 -1390 мин
Шклов (Білорусь) 01:11 01:13 2 мин
Орша-Центр. (Білорусь) 01:49 02:11 22 мин
Вітебськ Пас. (Білорусь) 03:25 03:38 13 мин
Невель-2 (Російська Федерація) 05:12 05:14 2 мин
Новосокольники (Російська Федерація) 05:56 06:33 37 мин
Локня (Російська Федерація) 07:18 07:20 2 мин
Дно (Російська Федерація) 08:57 09:00 3 мин
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 12:20

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут