Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 84 на 2017 рік (55374)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Маріуполь - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «84 » Маріуполь - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 84 Маріуполь - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Маріуполь - Київ-Пас. 84 27/03-3/04/2017 щоденно 18:48

Сезонний графік руху поїзда № «84 » Маріуполь - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 84 » Маріуполь - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «84 » Маріуполь - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Маріуполь 18:27
Волноваха-Пас. 19:55 20:15 20 мин
Хлібодарівка 20:39 20:41 2 мин
Зачатівська 21:04 21:05 1 мин
Комиш-Зоря 21:50 21:55 5 мин
Великий Токмак 23:26 23:28 2 мин
Молочанськ 23:40 23:42 2 мин
Світлодолинськ 23:59 00:08 -1431 мин
Федорівка 00:29 00:51 22 мин
Запоріжжя-1 02:00 02:05 5 мин
Синельникове-1 03:09 03:11 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 03:58 04:18 20 мин
Верхівцеве 05:27 05:29 2 мин
Вільногірськ 05:43 05:45 2 мин
Олександрія 07:33 07:35 2 мин
Ім.Т. Шевченка 09:31 09:48 17 мин
Цвіткове 10:18 10:20 2 мин
Городище 10:35 10:37 2 мин
Корсунь 10:57 10:59 2 мин
Миронівка 11:31 11:34 3 мин
Київ-Пас. 13:15

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут