Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 816 на 2017 рік (55355)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Фастів-1 - Шостка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «816 » Фастів-1 - Шостка

періодичність руху поїзда № 816 Фастів-1 - Шостка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Фастів-1 - Шостка 816 з 26/03/2017 по п"ятницях та неділях 6:33

Сезонний графік руху поїзда № «816 » Фастів-1 - Шостка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 816 » Фастів-1 - Шостка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «816 » Фастів-1 - Шостка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Фастів-1 14:14
Київ-Волинський 15:00 15:05 5 мин
Караваєві Дачі 15:10 15:12 2 мин
Північна 15:17 15:22 5 мин
Київ-Московськ. 15:29 15:30 1 мин
Видубичі 15:32 15:34 2 мин
Дарниця 15:45 15:48 3 мин
Бровари 16:02 16:03 1 мин
Бобрик 16:20 16:21 1 мин
Бобровиця 16:40 16:41 1 мин
Носівка 16:59 17:00 1 мин
Ніжин 17:18 17:26 8 мин
Приостер. 17:36 17:37 1 мин
Крути 17:46 17:47 1 мин
Хор.Озеро 17:54 17:55 1 мин
Плиски 18:07 18:08 1 мин
Велика Загорівка 18:14 18:15 1 мин
Черемушки 18:20 18:21 1 мин
Старий Луг 18:25 18:26 1 мин
З.П.669 Км 18:29 18:30 1 мин
Бахмач-Київ. 18:37 18:38 1 мин
Бахмач-Пас. 18:42 18:44 2 мин
Хутір Халимонове 18:49 18:50 1 мин
Халимонове 18:58 18:59 1 мин
Куколка 19:07 19:08 1 мин
Конотоп-Пас. 19:15 19:33 18 мин
Кролевець 20:10 20:12 2 мин
Терещенська 20:32 20:34 2 мин
Шостка 20:47

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут