Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 100 на 2017 рік (55321)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Мінськ-Пас. (Білорусь) - Запоріжжя-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «100 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Запоріжжя-1

періодичність руху поїзда № 100 Мінськ-Пас. (Білорусь) - Запоріжжя-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Мінськ-Пас. (Білорусь) - Запоріжжя-1 100 26/03-30/05/2017 та 22/09-8/12/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 22:15

Сезонний графік руху поїзда № «100 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Запоріжжя-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 100 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Запоріжжя-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «100 » Мінськ-Пас. (Білорусь) - Запоріжжя-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Мінськ-Пас. (Білорусь) 07:44
Пуховичі (Білорусь) 08:32 08:34 2 мин
Осиповичі 1 (Білорусь) 09:11 09:14 3 мин
Бобруйськ (Білорусь) 09:48 09:51 3 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 10:44 11:06 22 мин
Буда-Кошелівська (Білорусь) 11:39 11:41 2 мин
Гомель-Пас. (Білорусь) 12:26 12:49 23 мин
Терехівка (Білорусь) 13:29 13:59 30 мин
Хоробичі 14:21 15:06 45 мин
Городня 15:25 15:27 2 мин
Щорс 15:58 16:13 15 мин
Мена 16:53 16:55 2 мин
Бахмач-Пас. 18:02 18:22 20 мин
Конотоп-Пас. 18:46 18:51 5 мин
Путивль 19:35 19:37 2 мин
Ворожба-Пас. 20:09 20:29 20 мин
Суми 21:20 21:50 30 мин
Смородине 22:52 22:55 3 мин
Богодухів 23:47 23:49 2 мин
Харків-Пас. 01:15 01:37 22 мин
Лозова-Пас. 03:31 03:33 2 мин
Павлоград-1 04:22 04:24 2 мин
Синельникове-1 04:56 04:58 2 мин
Запоріжжя-1 05:59

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут