Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 801 безпересадковий вагон на 2017 рік (55320)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Братислава-Головна (Словаччина) - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «801 безпересадковий вагон» Братислава-Головна (Словаччина) - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 801 безпересадковий вагон Братислава-Головна (Словаччина) - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Братислава-Головна (Словаччина) - Київ-Пас. 801 безпересадковий вагон 27/03-8/12/2017 по понеділках, вівторках, середах, четвергах, п"ятницях, крім 14,17/04, 1,8/05, 1,15,09, 17/11/2017 30:54

Сезонний графік руху поїзда № «801 безпересадковий вагон» Братислава-Головна (Словаччина) - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 801 безпересадковий вагон» Братислава-Головна (Словаччина) - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «801 безпересадковий вагон» Братислава-Головна (Словаччина) - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Братислава-Головна (Словаччина) 23:49
Братислава-Виногради (Словаччина) 23:54 23:55 1 мин
Галанта (Словаччина) 00:26 00:27 1 мин
Шаля (Словаччина) 00:36 00:37 1 мин
Жірани (Словаччина) 01:00 01:01 1 мин
Левіце (Словаччина) 01:40 01:48 8 мин
Нова Бана (Словаччина) 02:12 02:13 1 мин
Жарновица (Словаччина) 02:24 02:25 1 мин
Жьяр Над Хроном (Словаччина) 02:37 02:38 1 мин
Зволен (Словаччина) 02:57 03:16 19 мин
Лученец (Словаччина) 04:06 04:07 1 мин
Філаково (Словаччина) 04:19 04:21 2 мин
Єсенське (Словаччина) 04:47 04:49 2 мин
Торнала (Словаччина) 05:15 05:16 1 мин
Плешивець (Словаччина) 05:30 05:32 2 мин
Рожнава (Словаччина) 05:44 05:46 2 мин
Молдава Над Бодвоу (Словаччина) 06:19 06:21 2 мин
Кошице (Словаччина) 06:48 10:06 198 мин
Сланець (Словаччина) 10:40 10:41 1 мин
Міхалани (Словаччина) 11:00 11:01 1 мин
Словенске Нове Мєсто (Словаччина) 11:13 11:14 1 мин
Прибеник (Словаччина) 11:38 11:39 1 мин
Чиєрна Над Тисою (Словаччина) 11:51 12:15 24 мин
Чоп-Пас. 14:10 17:00 170 мин
Батьово-Пас. 17:21 17:23 2 мин
Мукачеве 17:56 18:02 6 мин
Карпати 18:21 18:23 2 мин
Свалява 18:31 18:34 3 мин
Воловець 19:06 19:15 9 мин
Лавочне 19:48 19:58 10 мин
Славське 20:11 20:14 3 мин
Сколе 20:43 20:45 2 мин
Стрий 21:16 21:18 2 мин
Львів 22:24 22:49 25 мин
Тернопіль-Пас. 00:38 00:42 4 мин
Хмельницький 02:27 02:30 3 мин
Вінниця 04:15 04:34 19 мин
Козятин-1 05:22 05:24 2 мин
Київ-Пас. 07:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут