Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 846 на 2017 рік (55317)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Неданчичі та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «846 » Київ-Пас. - Неданчичі

періодичність руху поїзда № 846 Київ-Пас. - Неданчичі на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Неданчичі 846 з 26/03/2017 щоденно 4:26

Сезонний графік руху поїзда № «846 » Київ-Пас. - Неданчичі на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 846 » Київ-Пас. - Неданчичі планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «846 » Київ-Пас. - Неданчичі »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 17:44
Київ-Московськ. 17:54 17:55 1 мин
Видубичі 17:58 18:00 2 мин
Дарниця 18:11 18:15 4 мин
Бровари 18:28 18:29 1 мин
Бобрик 18:45 18:46 1 мин
Бобровиця 19:05 19:06 1 мин
Носівка 19:26 19:27 1 мин
Ніжин 19:45 19:51 6 мин
Вертіївка 20:08 20:09 1 мин
Ім.Бориса Олійника 20:35 20:36 1 мин
Чернігів 21:02 21:12 10 мин
Подусівка 21:16 21:17 1 мин
Білоус 21:24 21:25 1 мин
Левковичі 21:33 21:34 1 мин
Жукотки 21:38 21:39 1 мин
Малейки 21:47 21:48 1 мин
Демійка 21:53 21:54 1 мин
Славутич 22:01 22:02 1 мин
Селище Лісне 22:07 22:08 1 мин
Неданчичі 22:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут