Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 841 на 2017 рік (55315)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Шепетівка-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «841 » Київ-Пас. - Шепетівка-1

періодичність руху поїзда № 841 Київ-Пас. - Шепетівка-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Шепетівка-1 841 з 26/03/2017 по суботах та неділях 5:15

Сезонний графік руху поїзда № «841 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 841 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «841 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 08:16
Караваєві Дачі 08:22 08:23 1 мин
Київ-Волинський 08:27 08:28 1 мин
Вишневе 08:34 08:35 1 мин
Боярка 08:45 08:46 1 мин
Васильків-1 08:59 09:00 1 мин
Мотовилівка 09:10 09:11 1 мин
Фастів-1 09:32 09:42 10 мин
Кожанка 09:58 09:59 1 мин
Попільня 10:12 10:13 1 мин
Бровки 10:26 10:27 1 мин
Чорнорудка 10:39 10:40 1 мин
Козятин-1 11:01 11:17 16 мин
Бердичів 11:41 11:43 2 мин
Михайленки 12:03 12:04 1 мин
Чуднів-Волинськ. 12:14 12:15 1 мин
Разіне 12:26 12:27 1 мин
Печанівка 12:36 12:37 1 мин
Миропіль 12:45 12:46 1 мин
Понінка 12:54 12:55 1 мин
Полонне 12:59 13:00 1 мин
Шепетівка-1 13:31

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут