Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 819 на 2017 рік (55310)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Шепетівка-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «819 » Київ-Пас. - Шепетівка-1

періодичність руху поїзда № 819 Київ-Пас. - Шепетівка-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Шепетівка-1 819 з 31/03/2017 по пятницях 5:16

Сезонний графік руху поїзда № «819 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 819 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «819 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 17:00
Караваєві Дачі 17:06 17:07 1 мин
Київ-Волинський 17:11 17:12 1 мин
Вишневе 17:18 17:19 1 мин
Боярка 17:28 17:29 1 мин
Васильків-1 17:42 17:43 1 мин
Фастів-1 18:13 18:15 2 мин
Кожанка 18:31 18:32 1 мин
Попільня 18:45 18:46 1 мин
Бровки 18:59 19:00 1 мин
Чорнорудка 19:13 19:14 1 мин
Козятин-1 19:38 19:55 17 мин
Бердичів 20:22 20:24 2 мин
Михайленки 20:46 20:47 1 мин
Чуднів-Волинськ. 20:57 20:58 1 мин
Разіне 21:10 21:11 1 мин
Печанівка 21:20 21:21 1 мин
Миропіль 21:30 21:32 2 мин
Понінка 21:39 21:40 1 мин
Полонне 21:44 21:45 1 мин
Хролин 22:00 22:01 1 мин
Шепетівка-1 22:16

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут