Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 830 на 2017 рік (55296)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Фастів-1 - Шостка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «830 » Фастів-1 - Шостка

періодичність руху поїзда № 830 Фастів-1 - Шостка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Фастів-1 - Шостка 830 з 26/03/2017 щоденно 5:40

Сезонний графік руху поїзда № «830 » Фастів-1 - Шостка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 830 » Фастів-1 - Шостка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «830 » Фастів-1 - Шостка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Фастів-1 06:17
Васильків-1 06:41 06:42 1 мин
Боярка 06:55 06:56 1 мин
Вишневе 07:07 07:08 1 мин
Київ-Волинський 07:14 07:15 1 мин
Караваєві Дачі 07:19 07:20 1 мин
Київ-Пас. 07:24 07:40 16 мин
Протасів Яр 07:44 07:45 1 мин
Видубичі 07:52 07:54 2 мин
Дарниця 08:04 08:07 3 мин
Носівка 09:03 09:04 1 мин
Ніжин 09:20 09:22 2 мин
Крути 09:38 09:39 1 мин
Плиски 09:55 09:56 1 мин
Бахмач-Київ. 10:14 10:15 1 мин
Бахмач-Пас. 10:19 10:21 2 мин
Конотоп-Пас. 10:43 10:47 4 мин
Кролевець 11:22 11:23 1 мин
Терещенська 11:42 11:44 2 мин
Шостка 11:57

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут