Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 848 на 2017 рік (55288)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Рівне - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «848 » Рівне - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 848 Рівне - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Рівне - Київ-Пас. 848 з 26/03/2017 щоденно 6:37

Сезонний графік руху поїзда № «848 » Рівне - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 848 » Рівне - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «848 » Рівне - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Рівне 15:22
Здолбунів-Пас. 15:35 15:38 3 мин
Острог 16:00 16:01 1 мин
Могиляни 16:06 16:07 1 мин
Кривин 16:17 16:18 1 мин
Славута-1 16:30 16:31 1 мин
Шепетівка-1 16:52 17:06 14 мин
Хролин 17:21 17:22 1 мин
Полонне 17:36 17:37 1 мин
Понінка 17:41 17:42 1 мин
Миропіль 17:52 17:53 1 мин
Печанівка 18:02 18:03 1 мин
Разіне 18:12 18:13 1 мин
Чуднів-Волинськ. 18:23 18:24 1 мин
Михайленки 18:34 18:35 1 мин
Бердичів 18:55 18:57 2 мин
Залізничний 19:16 19:17 1 мин
Козятин-1 19:23 19:40 17 мин
Попільня 20:24 20:26 2 мин
Фастів-1 20:54 20:56 2 мин
Васильків-1 21:19 21:20 1 мин
Боярка 21:31 21:32 1 мин
Вишневе 21:40 21:41 1 мин
Київ-Волинський 21:47 21:48 1 мин
Караваєві Дачі 21:52 21:53 1 мин
Київ-Пас. 21:59

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут