Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 813 на 2017 рік (55284)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Зернове - Фастів-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «813 » Зернове - Фастів-1

періодичність руху поїзда № 813 Зернове - Фастів-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Зернове - Фастів-1 813 з 27/03/2017 щоденно, крім неділь 6:58

Сезонний графік руху поїзда № «813 » Зернове - Фастів-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 813 » Зернове - Фастів-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «813 » Зернове - Фастів-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Зернове 06:17
Хутір Михайлівський 06:34 06:36 2 мин
Івотка 06:50 06:51 1 мин
Янпіль 06:57 06:58 1 мин
Терещенська 07:16 07:18 2 мин
Кролевець 07:37 07:38 1 мин
Алтинівка 07:49 07:50 1 мин
Конотоп-Пас. 08:14 08:19 5 мин
Бахмач-Пас. 08:41 08:43 2 мин
Бахмач-Київ. 08:47 08:48 1 мин
Плиски 09:08 09:09 1 мин
Крути 09:25 09:26 1 мин
Ніжин 09:42 09:44 2 мин
Носівка 10:01 10:02 1 мин
Бобровиця 10:21 10:22 1 мин
Бровари 10:52 10:53 1 мин
Дарниця 11:07 11:10 3 мин
Видубичі 11:20 11:22 2 мин
Київ-Московськ. 11:25 11:26 1 мин
Північна 11:34 11:44 10 мин
Караваєві Дачі 11:49 11:50 1 мин
Київ-Волинський 11:56 12:20 24 мин
Вишневе 12:27 12:28 1 мин
Боярка 12:38 12:39 1 мин
Фастів-1 13:15

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут