Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 855 на 2017 рік (55280)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Рівне та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «855 » Київ-Пас. - Рівне

періодичність руху поїзда № 855 Київ-Пас. - Рівне на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Рівне 855 з 26/03/2017 щоденно 7:49

Сезонний графік руху поїзда № «855 » Київ-Пас. - Рівне на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 855 » Київ-Пас. - Рівне планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «855 » Київ-Пас. - Рівне »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 12:14
Караваєві Дачі 12:20 12:21 1 мин
Київ-Волинський 12:25 12:26 1 мин
Вишневе 12:33 12:34 1 мин
Боярка 12:44 12:45 1 мин
Васильків-1 12:58 12:59 1 мин
Фастів-1 13:25 13:37 12 мин
Кожанка 13:51 13:52 1 мин
Чорнявка 13:59 14:00 1 мин
Попільня 14:09 14:10 1 мин
Харліївка 14:17 14:18 1 мин
Бровки 14:26 14:27 1 мин
Чорнорудка 14:39 14:40 1 мин
Білосілля 14:44 14:45 1 мин
Козятин-1 15:01 15:16 15 мин
Залізничний 15:24 15:25 1 мин
Козятин-2 15:27 15:28 1 мин
Каолінова 15:34 15:35 1 мин
Глухівці 15:38 15:39 1 мин
Іванківці 15:44 15:45 1 мин
Бердичів 15:50 15:52 2 мин
Мирославка 16:02 16:03 1 мин
Демчин 16:09 16:10 1 мин
Рачки 16:14 16:15 1 мин
Михайленки 16:20 16:21 1 мин
Вакуленчук 16:25 16:26 1 мин
Чуднів-Волинськ. 16:33 16:34 1 мин
Разіне 16:45 16:46 1 мин
Гордіївка 16:51 16:52 1 мин
Печанівка 16:56 16:57 1 мин
Колодяжний 17:02 17:03 1 мин
Миропіль 17:07 17:08 1 мин
Понінка 17:15 17:16 1 мин
Полонне 17:20 17:21 1 мин
Поляни 17:29 17:30 1 мин
Новичі 17:34 17:35 1 мин
Хролин 17:40 17:41 1 мин
Судилкове 17:47 17:48 1 мин
Шепетівка-1 17:56 18:10 14 мин
Цвітоха 18:23 18:24 1 мин
Славута-1 18:32 18:33 1 мин
Баранне 18:37 18:38 1 мин
Кривин 18:47 18:48 1 мин
Бадівка 18:56 18:57 1 мин
Могиляни 19:04 19:05 1 мин
Острог 19:12 19:13 1 мин
Івачкове 19:21 19:22 1 мин
Семилітка 19:28 19:29 1 мин
Здолбунів-Півд. 19:36 19:37 1 мин
Здолбунів-Пас. 19:45 19:47 2 мин
Квасилів 19:52 19:53 1 мин
Рівне 20:03

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут