Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 823 на 2017 рік (55279)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Шепетівка-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «823 » Київ-Пас. - Шепетівка-1

періодичність руху поїзда № 823 Київ-Пас. - Шепетівка-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Шепетівка-1 823 з 31/03/2017 по пятницях 4:27

Сезонний графік руху поїзда № «823 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 823 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «823 » Київ-Пас. - Шепетівка-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 15:11
Караваєві Дачі 15:18 15:19 1 мин
Київ-Волинський 15:23 15:25 2 мин
Святошин 15:36 15:40 4 мин
Малин 16:46 16:48 2 мин
Коростень-П-З 17:22 17:24 2 мин
Яблунець 18:07 18:08 1 мин
Новоград-Волинський 1 18:35 18:37 2 мин
Орепи 18:47 18:48 1 мин
Колоденка 18:57 18:58 1 мин
Радулин 19:07 19:08 1 мин
Майдан-Вила 19:17 19:18 1 мин
Шепетівка-1 19:38

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут