Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 117 безпересадковий вагон (БУКОВИНА) на 2017 рік (55252)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Бухарест-Норд (Румунія) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «117 безпересадковий вагон (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Бухарест-Норд (Румунія)

періодичність руху поїзда № 117 безпересадковий вагон (БУКОВИНА) Київ-Пас. - Бухарест-Норд (Румунія) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Бухарест-Норд (Румунія) 117 безпересадковий вагон (БУКОВИНА) 31/03/2017 - 1/12/2017 по п"ятницях 26:51

Сезонний графік руху поїзда № «117 безпересадковий вагон (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Бухарест-Норд (Румунія) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 117 безпересадковий вагон (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Бухарест-Норд (Румунія) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «117 безпересадковий вагон (БУКОВИНА)» Київ-Пас. - Бухарест-Норд (Румунія)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00 2 мин
Козятин-1 22:08 22:10 2 мин
Калинівка-1 22:42 22:44 2 мин
Вінниця 23:01 23:03 2 мин
Хмельницький 00:46 00:49 3 мин
Гречани 00:59 01:14 15 мин
Дунаївці 02:32 02:34 2 мин
Ларга 04:44 05:04 20 мин
Новоселиця 06:31 06:33 2 мин
Чернівці 07:10 09:25 135 мин
Чернівці-Півден. 09:42 09:44 2 мин
Чагор 09:51 09:52 1 мин
Космін 09:59 10:00 1 мин
Волока 10:07 10:09 2 мин
Великий Кучурів 10:14 10:16 2 мин
Тисівці 10:25 10:26 1 мин
Кр.Дубрава 10:36 10:37 1 мин
Вапнярки 10:46 10:47 1 мин
Глибока Бук. 10:56 10:58 2 мин
Вадул-Сірет 11:08 13:40 152 мин
Вікшани (Румунія) 14:02 14:52 50 мин
Дорнешти (Румунія) 15:05 15:06 1 мин
Милишеуць Хм. (Румунія) 15:20 15:21 1 мин
Дерменешть (Румунія) 15:31 15:32 1 мин
Сучава Норд (Румунія) 15:44 15:45 1 мин
Сучава (Румунія) 15:50 16:03 13 мин
Верешть (Румунія) 16:16 16:17 1 мин
Долхаска (Румунія) 16:38 16:39 1 мин
Пашкани (Румунія) 16:57 16:58 1 мин
Роман (Румунія) 17:27 17:28 1 мин
Бакеу (Румунія) 17:58 18:08 10 мин
Аджуд (Румунія) 18:50 18:52 2 мин
Мерешешть (Румунія) 19:19 19:21 2 мин
Фокшани (Румунія) 19:45 19:47 2 мин
Римнику Серат (Румунія) 20:24 20:26 2 мин
Бузеу (Румунія) 20:56 20:59 3 мин
Мизил (Румунія) 21:31 21:32 1 мин
Плоєшти Суд (Румунія) 22:10 22:12 2 мин
Бухарест-Норд (Румунія) 22:56

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут