Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 601 на 2017 рік (55215)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Львів - Солотвино-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «601 » Львів - Солотвино-1

періодичність руху поїзда № 601 Львів - Солотвино-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Львів - Солотвино-1 601 з 26/03/2017 щоденно 12:27

Сезонний графік руху поїзда № «601 » Львів - Солотвино-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 601 » Львів - Солотвино-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «601 » Львів - Солотвино-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Львів 20:40
Любень-Великий 21:11 21:15 4 мин
Самбір 22:28 22:33 5 мин
Ст.Самбор 22:54 22:56 2 мин
Стрілки 23:14 23:16 2 мин
Турка 23:50 23:52 2 мин
Сянки 00:24 00:26 2 мин
Волосянка-Закарп 01:02 01:04 2 мин
Ставне 01:14 01:15 1 мин
Кострине 01:33 01:35 2 мин
Великий Березний 01:52 01:55 3 мин
Перечин 02:18 02:20 2 мин
Ужгород 02:46 03:04 18 мин
Чоп-Пас. 03:30 03:50 20 мин
Батьово-Пас. 04:16 04:19 3 мин
Берегове 04:57 05:01 4 мин
Виноградів-Зак. 05:51 05:58 7 мин
Королеве 06:15 06:35 20 мин
Хуст 07:02 07:09 7 мин
Буштине 07:33 07:34 1 мин
Тячів 07:49 07:57 8 мин
Тересва 08:16 08:18 2 мин
Солотвино-Лікар. 08:48 08:50 2 мин
Солотвино-1 09:07

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут