Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 63 (СКІФІЯ) на 2017 рік (55202)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Одеса Головна та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «63 (СКІФІЯ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Одеса Головна

періодичність руху поїзда № 63 (СКІФІЯ) ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Одеса Головна на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Одеса Головна 63 (СКІФІЯ) 31/03, 14,16/04/2017; 15/04-23/05/2017 (крім 19,21/04/2017) та з 1/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; 24/05-29/09/2017 щоденно 11:18

Сезонний графік руху поїзда № «63 (СКІФІЯ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Одеса Головна на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 63 (СКІФІЯ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Одеса Головна планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «63 (СКІФІЯ)» ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Одеса Головна »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 19:10
Верхівцеве 20:16 20:18 2 мин
Олександрія 22:46 22:48 2 мин
Кіровоград (Кропивницький) 00:38 00:43 5 мин
Новоукраїнка 01:38 01:40 2 мин
Помічна 01:58 02:01 3 мин
Южноукраїнська 02:52 02:54 2 мин
Вознесенськ 03:16 03:19 3 мин
Одеса Головна 06:28

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут