Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 78 на 2017 рік (55197)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ковель-Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «78 » Ковель-Пас. - Москва Київська (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 78 Ковель-Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ковель-Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) 78 з 26/03/2017 щоденно 24:19

Сезонний графік руху поїзда № «78 » Ковель-Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 78 » Ковель-Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «78 » Ковель-Пас. - Москва Київська (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ковель-Пас. 10:24
Рожище 11:11 11:13 2 мин
Ківерці 11:28 11:50 22 мин
Луцьк 12:06 12:29 23 мин
Ківерці 12:45 12:47 2 мин
Рівне 13:41 13:47 6 мин
Здолбунів-Пас. 14:02 14:05 3 мин
Острог 14:35 14:37 2 мин
Кривин 14:55 14:57 2 мин
Славута-1 15:11 15:13 2 мин
Шепетівка-1 15:36 15:41 5 мин
Новоград-Волинський 1 16:30 16:36 6 мин
Коростень-П-З 17:50 17:52 2 мин
Київ-Пас. 19:59 20:41 42 мин
Ніжин 22:14 22:16 2 мин
Бахмач-Пас. 23:05 23:07 2 мин
Конотоп-Пас. 23:30 23:47 17 мин
Кролевець 00:24 00:26 2 мин
Терещенська 00:46 00:48 2 мин
Хутір Михайлівський 01:25 02:05 40 мин
Суземка (Російська Федерація) 02:42 03:32 50 мин
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 04:46 04:51 5 мин
Москва Київська (Російська Федерація) 10:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут