Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 43 на 2017 рік (55194)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Івано-Франківськ - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «43 » Івано-Франківськ - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 43 Івано-Франківськ - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Івано-Франківськ - Київ-Пас. 43 з 26/03/2017 щоденно 10:51

Сезонний графік руху поїзда № «43 » Івано-Франківськ - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 43 » Івано-Франківськ - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «43 » Івано-Франківськ - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Івано-Франківськ 22:00
Галич 22:33 22:35 2 мин
Бурштин 22:51 22:53 2 мин
Ходорів 23:35 23:37 2 мин
Львів 00:40 01:00 20 мин
Броди 02:09 02:11 2 мин
Кривин 03:53 03:55 2 мин
Шепетівка-1 04:30 04:39 9 мин
Новоград-Волинський 1 05:31 05:33 2 мин
Коростень-П-З 06:40 06:42 2 мин
Святошин 08:31 08:33 2 мин
Київ-Пас. 08:51

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут