Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 50 (КОБЗАР) на 2017 рік (55183)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Трускавець - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «50 (КОБЗАР)» Трускавець - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 50 (КОБЗАР) Трускавець - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Трускавець - Київ-Пас. 50 (КОБЗАР) з 26/03/2017 щоденно 11:41

Сезонний графік руху поїзда № «50 (КОБЗАР)» Трускавець - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 50 (КОБЗАР)» Трускавець - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «50 (КОБЗАР)» Трускавець - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Трускавець 19:49
Дрогобич 20:06 20:16 10 мин
Самбір 21:04 21:29 25 мин
Львів 22:46 23:08 22 мин
Тернопіль-Пас. 00:55 00:59 4 мин
Хмельницький 02:39 02:42 3 мин
Вінниця 04:24 04:27 3 мин
Козятин-1 05:14 05:16 2 мин
Фастів-1 06:22 06:24 2 мин
Київ-Пас. 07:30

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут