Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 131 (СЛОБОЖАНЩИНА) на 2017 рік (55160)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Львів та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «131 (СЛОБОЖАНЩИНА)» Харків-Пас. - Львів

періодичність руху поїзда № 131 (СЛОБОЖАНЩИНА) Харків-Пас. - Львів на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Львів 131 (СЛОБОЖАНЩИНА) з 25/03/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 19:50

Сезонний графік руху поїзда № «131 (СЛОБОЖАНЩИНА)» Харків-Пас. - Львів на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 131 (СЛОБОЖАНЩИНА)» Харків-Пас. - Львів планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «131 (СЛОБОЖАНЩИНА)» Харків-Пас. - Львів »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 20:09
Люботин 20:46 20:48 2 мин
Коломак 22:04 22:06 2 мин
Полтава-Київська 23:15 23:20 5 мин
Решетилівка 23:50 23:53 3 мин
Сагайдак 00:10 00:12 2 мин
Яреськи 00:26 00:28 2 мин
Гоголеве 00:44 00:47 3 мин
Миргород 01:03 01:05 2 мин
Ромодан 01:29 01:31 2 мин
Лубни 02:03 02:05 2 мин
Гребінка 02:43 02:46 3 мин
Яготин 03:24 03:26 2 мин
Київ-Пас. 04:52 05:21 29 мин
Коростень-П-З 07:57 07:59 2 мин
Яблунець 08:38 08:40 2 мин
Новоград-Волинський 1 09:48 09:50 2 мин
Радулин 10:15 10:17 2 мин
Шепетівка-1 10:46 10:51 5 мин
Славута-1 11:15 11:18 3 мин
Кривин 11:32 11:35 3 мин
Острог 11:54 11:57 3 мин
Здолбунів-Пас. 12:33 12:58 25 мин
Дубно 13:34 13:36 2 мин
Радивилів 14:14 14:17 3 мин
Броди 14:26 14:29 3 мин
Красне 15:04 15:17 13 мин
Львів 15:59

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут