Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 218 на 2017 рік (55155)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Рахів - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «218 » Рахів - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 218 Рахів - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Рахів - Київ-Пас. 218 15,17/04/2017 15:38

Сезонний графік руху поїзда № «218 » Рахів - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 218 » Рахів - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «218 » Рахів - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Рахів 17:38
Ясиня 18:42 18:44 2 мин
Ворохта 19:30 19:34 4 мин
Яремче 20:17 20:21 4 мин
Делятин 20:34 20:40 6 мин
Івано-Франківськ 22:23 23:01 38 мин
Львів 01:26 01:46 20 мин
Шепетівка-1 04:53 05:08 15 мин
Київ-Пас. 09:16

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут