Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 179 на 2017 рік (55144)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «179 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 179 ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Київ-Пас. 179 15,17/04/2017 10:13

Сезонний графік руху поїзда № «179 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 179 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «179 » ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 12:12
Олександрія 15:24 15:26 2 мин
Фундукліївка 17:08 17:10 2 мин
Ім.Т. Шевченка 17:49 18:04 15 мин
Цвіткове 18:32 18:36 4 мин
Городище 18:51 18:55 4 мин
Корсунь 19:15 19:19 4 мин
Миронівка 19:50 19:52 2 мин
Київ-Пас. 22:25

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут