Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 743 (ІНТЕРСІТІ+) на 2017 рік (55122)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Дарниця - Трускавець та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «743 (ІНТЕРСІТІ+)» Дарниця - Трускавець

періодичність руху поїзда № 743 (ІНТЕРСІТІ+) Дарниця - Трускавець на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Дарниця - Трускавець 743 (ІНТЕРСІТІ+) з 26/03/2017 щоденно 7:13

Сезонний графік руху поїзда № «743 (ІНТЕРСІТІ+)» Дарниця - Трускавець на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 743 (ІНТЕРСІТІ+)» Дарниця - Трускавець планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «743 (ІНТЕРСІТІ+)» Дарниця - Трускавець »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Дарниця 16:57
Київ-Пас. 17:11 17:18 7 мин
Святошин 17:32 17:33 1 мин
Коростень-П-З 18:50 18:51 1 мин
Підзамче 22:14 22:15 1 мин
Львів 22:23 22:38 15 мин
Дрогобич 23:49 23:55 6 мин
Трускавець 00:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут