Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 375 на 2017 рік (55120)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Херсон - Харків-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «375 » Херсон - Харків-Пас.

періодичність руху поїзда № 375 Херсон - Харків-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Херсон - Харків-Пас. 375 з 26/03/2017 щоденно 19:26

Сезонний графік руху поїзда № «375 » Херсон - Харків-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 375 » Херсон - Харків-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «375 » Херсон - Харків-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Херсон 15:30
Копані 16:03 16:05 2 мин
Миколаїв Пас. 16:32 16:57 25 мин
Снігурівка 17:58 18:00 2 мин
Березнегувате 18:46 18:56 10 мин
Біла Криниця 19:25 19:27 2 мин
Блакитне 19:56 19:58 2 мин
Високопілля 20:13 20:15 2 мин
Дубки 20:30 20:32 2 мин
Апостолове 20:51 21:17 26 мин
Кривий Ріг-Головний 21:56 22:02 6 мин
Тимкове 23:10 23:33 23 мин
Долинська 23:45 23:50 5 мин
Куцівка 00:12 00:14 2 мин
Чабанівка 00:32 00:34 2 мин
Шарівка 00:44 00:46 2 мин
Медерове 00:59 01:01 2 мин
Сахарна 01:11 01:13 2 мин
Пантаївка 02:11 02:13 2 мин
Користівка 02:32 02:34 2 мин
Лікарівка 02:48 02:50 2 мин
Павлиш 03:10 03:13 3 мин
Крюків На Дніпрі 03:39 03:42 3 мин
Кременчук-Пас. 03:50 04:35 45 мин
Потоки 04:58 05:00 2 мин
Галещина 05:11 05:13 2 мин
Козельщина 05:23 05:26 3 мин
Ганівка 05:32 05:34 2 мин
Кобеляки 05:47 05:49 2 мин
Ліщинівка 06:03 06:05 2 мин
Нові Санжари 06:18 06:20 2 мин
Мала Перещепин. 06:32 06:34 2 мин
Полтава-Півд. 06:58 07:34 36 мин
Кочубеївка 08:09 08:11 2 мин
Скороходове 08:21 08:23 2 мин
Коломак 08:36 08:38 2 мин
Водяна 08:52 08:54 2 мин
Люботин 10:16 10:18 2 мин
Харків-Пас. 10:56

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут