Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 52 на 2017 рік (55100)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Новоолексіївка та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «52 » Київ-Пас. - Новоолексіївка

періодичність руху поїзда № 52 Київ-Пас. - Новоолексіївка на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Новоолексіївка 52 14/04-28/10/2017 по парних (крім 18,20,22,24,26/04, 4,10,16/05/2017), при двох непарних 30,2,4 11:59

Сезонний графік руху поїзда № «52 » Київ-Пас. - Новоолексіївка на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 52 » Київ-Пас. - Новоолексіївка планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «52 » Київ-Пас. - Новоолексіївка »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 23:44
Ім.Т. Шевченка 02:16 02:19 3 мин
Олександрія 04:05 04:07 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 06:55 07:10 15 мин
Синельникове-1 08:01 08:03 2 мин
Запоріжжя-1 08:54 08:59 5 мин
Мелітополь-Пас. 10:37 10:39 2 мин
Новоолексіївка 11:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут