Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 62 на 2017 рік (55086)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Миколаїв Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «62 » Миколаїв Пас. - Москва Київська (Російська Федерація)

періодичність руху поїзда № 62 Миколаїв Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Миколаїв Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) 62 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1 24:07

Сезонний графік руху поїзда № «62 » Миколаїв Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 62 » Миколаїв Пас. - Москва Київська (Російська Федерація) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «62 » Миколаїв Пас. - Москва Київська (Російська Федерація)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Миколаїв Пас. 11:05
Новий Буг 12:28 12:30 2 мин
Казанка 13:07 13:09 2 мин
Долинська 13:43 14:03 20 мин
Куцівка 14:23 14:25 2 мин
Фундукліївка 16:47 16:49 2 мин
Ім.Т. Шевченка 17:29 17:53 24 мин
Черкаси 18:28 18:35 7 мин
Золотоноша-1 19:09 19:11 2 мин
Драбове-Барятин. 19:44 19:45 1 мин
Гребінка 20:07 20:27 20 мин
Пирятин 20:46 20:48 2 мин
Прилуки 21:36 21:42 6 мин
Ічня 22:25 22:27 2 мин
Бахмач-Пас. 23:28 23:48 20 мин
Конотоп-Пас. 00:14 00:19 5 мин
Терещенська 01:13 01:15 2 мин
Хутір Михайлівський 01:55 01:57 2 мин
Зернове 02:13 03:00 47 мин
Москва Київська (Російська Федерація) 11:12

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут