Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 744 (ІНТЕРСІТІ+) на 2017 рік (55052)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Трускавець - Дарниця та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «744 (ІНТЕРСІТІ+)» Трускавець - Дарниця

періодичність руху поїзда № 744 (ІНТЕРСІТІ+) Трускавець - Дарниця на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Трускавець - Дарниця 744 (ІНТЕРСІТІ+) з 26/03/2017 щоденно 7:39

Сезонний графік руху поїзда № «744 (ІНТЕРСІТІ+)» Трускавець - Дарниця на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 744 (ІНТЕРСІТІ+)» Трускавець - Дарниця планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «744 (ІНТЕРСІТІ+)» Трускавець - Дарниця »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Трускавець 04:15
Дрогобич 04:30 04:36 6 мин
Львів 05:47 06:08 21 мин
Підзамче 06:16 06:17 1 мин
Коростень-П-З 10:00 10:01 1 мин
Святошин 11:19 11:20 1 мин
Київ-Пас. 11:31 11:39 8 мин
Дарниця 11:54

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут