Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 127 на 2017 рік (55044)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Харків-Пас. - Бахмут та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «127 » Харків-Пас. - Бахмут

періодичність руху поїзда № 127 Харків-Пас. - Бахмут на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Харків-Пас. - Бахмут 127 з 26/03/2017 щоденно 4:19

Сезонний графік руху поїзда № «127 » Харків-Пас. - Бахмут на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 127 » Харків-Пас. - Бахмут планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «127 » Харків-Пас. - Бахмут »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Харків-Пас. 06:36
Зміїв 07:12 07:16 4 мин
Балаклія 07:50 07:54 4 мин
Ізюм 08:35 08:47 12 мин
Святогірськ 09:10 09:12 2 мин
Красний Лиман 09:43 09:47 4 мин
Сіверськ 10:12 10:14 2 мин
Сіль 10:32 10:34 2 мин
Бахмут 10:55

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут