Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 100 на 2017 рік (55040)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Новоолексіївка - Мінськ-Пас. (Білорусь) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «100 » Новоолексіївка - Мінськ-Пас. (Білорусь)

періодичність руху поїзда № 100 Новоолексіївка - Мінськ-Пас. (Білорусь) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Новоолексіївка - Мінськ-Пас. (Білорусь) 100 2/06-22/09/2017 щоденно 26:35

Сезонний графік руху поїзда № «100 » Новоолексіївка - Мінськ-Пас. (Білорусь) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 100 » Новоолексіївка - Мінськ-Пас. (Білорусь) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «100 » Новоолексіївка - Мінськ-Пас. (Білорусь)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Новоолексіївка 21:35
Мелітополь-Пас. 22:53 23:15 22 мин
Запоріжжя-1 00:45 01:01 16 мин
Синельникове-1 02:00 02:02 2 мин
Павлоград-1 02:33 02:35 2 мин
Лозова-Пас. 03:38 03:40 2 мин
Харків-Пас. 05:48 06:10 22 мин
Богодухів 07:36 07:38 2 мин
Смородине 08:35 08:38 3 мин
Суми 09:35 10:05 30 мин
Ворожба-Пас. 10:55 11:15 20 мин
Путивль 11:45 11:47 2 мин
Конотоп-Пас. 12:29 12:49 20 мин
Бахмач-Пас. 13:13 13:15 2 мин
Мена 14:22 14:24 2 мин
Щорс 15:05 15:20 15 мин
Городня 15:54 15:56 2 мин
Хоробичі 16:21 16:56 35 мин
Терехівка (Білорусь) 17:25 17:55 30 мин
Гомель-Пас. (Білорусь) 18:32 19:14 42 мин
Буда-Кошелівська (Білорусь) 19:55 19:57 2 мин
Жлобин-Пас. (Білорусь) 20:34 21:10 36 мин
Бобруйськ (Білорусь) 22:05 22:08 3 мин
Осиповичі 1 (Білорусь) 22:43 22:46 3 мин
Пуховичі (Білорусь) 23:19 23:21 2 мин
Мінськ-Пас. (Білорусь) 00:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут