Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 81 (ДЕСНА) на 2017 рік (55036)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ужгород - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «81 (ДЕСНА)» Ужгород - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 81 (ДЕСНА) Ужгород - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ужгород - Київ-Пас. 81 (ДЕСНА) з 26/03/2017 щоденно 15:53

Сезонний графік руху поїзда № «81 (ДЕСНА)» Ужгород - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 81 (ДЕСНА)» Ужгород - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «81 (ДЕСНА)» Ужгород - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ужгород 15:50
Чоп-Пас. 16:14 17:00 46 мин
Батьово-Пас. 17:21 17:23 2 мин
Мукачеве 17:56 18:02 6 мин
Карпати 18:21 18:23 2 мин
Свалява 18:31 18:34 3 мин
Воловець 19:06 19:15 9 мин
Лавочне 19:48 19:58 10 мин
Славське 20:11 20:14 3 мин
Сколе 20:43 20:45 2 мин
Стрий 21:16 21:18 2 мин
Львів 22:24 22:49 25 мин
Тернопіль-Пас. 00:38 00:42 4 мин
Хмельницький 02:27 02:30 3 мин
Вінниця 04:15 04:34 19 мин
Козятин-1 05:22 05:24 2 мин
Київ-Пас. 07:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут