Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 88 на 2017 рік (55035)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Новоолексіївка - Ковель-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «88 » Новоолексіївка - Ковель-Пас.

періодичність руху поїзда № 88 Новоолексіївка - Ковель-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Новоолексіївка - Ковель-Пас. 88 26/03, 4/04-28/10/2017 по парних (крім 8,10,12,18,20/04/2017), при двох непарних 30,2,4 25:12

Сезонний графік руху поїзда № «88 » Новоолексіївка - Ковель-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 88 » Новоолексіївка - Ковель-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «88 » Новоолексіївка - Ковель-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Новоолексіївка 12:20
Партизани 12:35 12:37 2 мин
Сокологірне 12:54 12:56 2 мин
Якимівка 13:27 13:29 2 мин
Мелітополь-Пас. 13:52 14:14 22 мин
Запоріжжя-1 15:52 15:59 7 мин
Синельникове-1 17:00 17:02 2 мин
ДНІПРО (Дніпропетровськ) Головний 17:50 18:10 20 мин
Верхівцеве 19:30 19:33 3 мин
Олександрія 21:42 21:44 2 мин
Фундукліївка 23:20 23:22 2 мин
Ім.Т. Шевченка 23:56 00:13 -1423 мин
Городище 00:52 00:54 2 мин
Корсунь 01:14 01:16 2 мин
Миронівка 01:46 01:48 2 мин
Біла Церква 02:40 02:42 2 мин
Козятин-1 04:48 05:12 24 мин
Бердичів 05:38 05:40 2 мин
Чуднів-Волинськ. 06:13 06:15 2 мин
Печанівка 06:36 06:38 2 мин
Полонне 06:57 06:59 2 мин
Шепетівка-1 07:28 07:30 2 мин
Славута-1 07:52 07:54 2 мин
Кривин 08:08 08:10 2 мин
Острог 08:27 08:29 2 мин
Здолбунів-Пас. 08:52 09:12 20 мин
Рівне 09:27 09:37 10 мин
Ківерці 10:41 10:43 2 мин
Луцьк 11:01 11:24 23 мин
Ківерці 11:46 12:08 22 мин
Рожище 12:24 12:28 4 мин
Голоби 12:56 13:02 6 мин
Ковель-Пас. 13:32

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут