Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 608 на 2017 рік (55033)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Бердянськ - Запоріжжя-1 та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «608 » Бердянськ - Запоріжжя-1

періодичність руху поїзда № 608 Бердянськ - Запоріжжя-1 на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Бердянськ - Запоріжжя-1 608 з 26/03/2017 щоденно 5:00

Сезонний графік руху поїзда № «608 » Бердянськ - Запоріжжя-1 на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 608 » Бердянськ - Запоріжжя-1 планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «608 » Бердянськ - Запоріжжя-1 »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Бердянськ 16:10
Берда 16:22 16:24 2 мин
Трояни 16:42 16:44 2 мин
Єлізаветівка 17:04 17:06 2 мин
Нельгівка 17:21 17:23 2 мин
Верхній Токмак-1 17:47 17:49 2 мин
Синя Гора 18:05 18:07 2 мин
Кирилівка 18:18 18:20 2 мин
Пологи 18:45 19:15 30 мин
Оріхівська 19:54 19:56 2 мин
Запоріжжя-1 21:10

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут