Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 341 на 2017 рік (55026)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «341 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка)

періодичність руху поїзда № 341 Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) 341 з 26/03/2017 щоденно 31:56

Сезонний графік руху поїзда № «341 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 341 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «341 » Москва Київська (Російська Федерація) - Кишинеу (Молдова, Республіка)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Москва Київська (Російська Федерація) 10:47
Сухиничі-Головні (Російська Федерація) 14:27 14:57 30 мин
Брянськ-Орловськ (Російська Федерація) 16:34 17:24 50 мин
Хутір Михайлівський 19:15 19:53 38 мин
Конотоп-Пас. 21:20 21:35 15 мин
Київ-Пас. 00:24 00:50 26 мин
Козятин-1 03:09 03:11 2 мин
Вінниця 04:07 04:17 10 мин
Жмеринка-Пас. 05:03 05:28 25 мин
Могилів Подільський 08:07 08:57 50 мин
Велчинець (Молдова, Республіка) 09:07 09:47 40 мин
Окниця (Молдова, Республіка) 10:31 10:48 17 мин
Редиул-Маре (Молдова, Республіка) 11:11 11:12 1 мин
Дондюшани (Молдова, Республіка) 11:24 11:26 2 мин
Тирнове (Молдова, Республіка) 11:38 11:39 1 мин
Дрокія (Молдова, Республіка) 12:04 12:07 3 мин
Бельць-Слобозія (Молдова, Республіка) 12:46 13:16 30 мин
Бельць Ораш (Молдова, Республіка) 13:27 13:29 2 мин
Фалешти (Молдова, Республіка) 14:22 14:35 13 мин
Унгень (Молдова, Республіка) 15:33 16:10 37 мин
Пирлиця (Молдова, Республіка) 16:35 16:36 1 мин
Корнешти (Молдова, Республіка) 16:59 17:01 2 мин
Сипотень (Молдова, Республіка) 17:24 17:26 2 мин
Калараш (Молдова, Республіка) 17:37 17:43 6 мин
Стрешени (Молдова, Республіка) 18:08 18:10 2 мин
Кишинеу (Молдова, Республіка) 18:43

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут