Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 239 на 2017 рік (55019)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Ужгород - Київ-Пас. та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «239 » Ужгород - Київ-Пас.

періодичність руху поїзда № 239 Ужгород - Київ-Пас. на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Ужгород - Київ-Пас. 239 1,15,17/04/2017 15:25

Сезонний графік руху поїзда № «239 » Ужгород - Київ-Пас. на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 239 » Ужгород - Київ-Пас. планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «239 » Ужгород - Київ-Пас. »

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Ужгород 20:20
Мукачеве 21:51 22:00 9 мин
Свалява 22:29 22:32 3 мин
Воловець 23:06 23:16 10 мин
Славське 00:13 00:15 2 мин
Сколе 00:45 00:47 2 мин
Стрий 01:18 01:20 2 мин
Львів 02:30 02:50 20 мин
Шепетівка-1 06:42 06:57 15 мин
Київ-Пас. 11:45

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут