Автобусы

Автобусы

В этом разделе: Билеты на автобус, расписание автобусов, информация о автовокзалах. Все что  необходимо для путешествия на автобусе.

Поезда

Поезда

В разделе: Билеты на поезд, расписание поездов, правила , информация по железнодорожному транспорту

Розклад руху поїзда 67 на 2017 рік (55014)

Після заповнення форми, натисніть кнопку "знайти". Після чого вам буде надано повну інформацію про потяги наступних маршрутов Київ-Пас. - Варшава Заходня (Польща) та наявність квитків на обрану дату.

Рух поїзда «67 » Київ-Пас. - Варшава Заходня (Польща)

періодичність руху поїзда № 67 Київ-Пас. - Варшава Заходня (Польща) на 2017 рік
Маршрут Номер поїзда Періодичність руху Час в дорозі
Київ-Пас. - Варшава Заходня (Польща) 67 26/03 - 9/06/2017 щоденно, крім 29,30/05/2017 16:54

Сезонний графік руху поїзда № «67 » Київ-Пас. - Варшава Заходня (Польща) на 2017 рік.

Дані в таблицях "Періодичність" і "Сезонний графік" відповідають інформації про Потяги « 67 » Київ-Пас. - Варшава Заходня (Польща) планової інформації УЗД.

Увага!!! Актуальна інформація про квитки і часу руху поїздів надається тільки через пошукову форму!

Ж Д станції по маршруту поїзда «67 » Київ-Пас. - Варшава Заходня (Польща)»

Станція Час прибуття Час відправлення Час стоянки поїзда / хв
Київ-Пас. 17:30
Дорохуск (Польща) 03:46 05:02 76 мин
Хелм (Польща) 05:21 05:46 25 мин
Хелм Място (Польща) 05:49 05:50 1 мин
Рейовець (Польща) 06:03 06:04 1 мин
Травники (Польща) 06:15 06:16 1 мин
Свидник Всходній (Польща) 06:32 06:33 1 мин
Свидник Място (Польща) 06:36 06:37 1 мин
Люблін (Польща) 06:46 06:57 11 мин
Налєнчув (Польща) 07:16 07:17 1 мин
Пулави Място (Польща) 07:30 07:31 1 мин
Деблін (Польща) 07:47 07:48 1 мин
Пілава (Польща) 08:22 08:23 1 мин
Варшава-Всходня (Польща) 09:03 09:04 1 мин
Варшава Центральна (Польща) 09:10 09:20 10 мин
Варшава Заходня (Польща) 09:24

Інформація на даній сторінці є ознайомчою. Подивитися актуальне розклад поїзда можна тут